• Detail firmy

Marta Keblušková

Základní popis

Nabízím překlady v kombinaci AJ/ČJ. 28 let, VŠ obor AJ a FJ pro komerční praxi, 5 let praxe, překlady z různých oborů (stavebnictví, informatika, elektro, cestovní ruch, marketing, překlady obchodních dopisů, smluv, reklamních materiálů, atd).

Adresa

Vrbenského 1531/8
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76672387

Výrobky, činnosti

Nabízím překlady v kombinaci AJ/ČJ.

překlady z různých oborů (stavebnictví, informatika, elektro, cestovní ruch, marketing, překlady obchodních dopisů, smluv, reklamních materiálů, atd).

Kontaktní údaje

E-mail: marta.kebluskova@gmail.com

Kontaktní osoba

Bc. Marta Keblúšková - Majitel

Mobil: +420 736 463 494
E-mail: marta.kebluskova@gmail.com
Další firmy v oboru

Ing. Josef Konečný - INTERLINGUA SERVIS

Poskytujeme úplný překladatelský a tlumočnický servis. Zaměřujeme se na ověřené překlady, expresní překlady, ekonomické a právní překlady, překlady daní, účetnictví a další. Nabízíme kvalitní překlady do všech jazyků - například z francouzštiny, ruštiny, angličtiny, japonštiny, thajštiny a dalších. Zakládáme si na kvalitě našich překladů a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.