• Detail firmy

Tomáš Morcinek

Základní popis

Psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře především z oblasti bodyterapie (psychoterapie zaměřené na tělo), EMDR a poruch příjmu potravy. Kurzy pro duly i rodiče Alpha nursing (péče o miminko).

Adresa

Fr. Kadlece 4/1514
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63938766

Výrobky, činnosti

Psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

především z oblasti bodyterapie (psychoterapie zaměřené na tělo), EMDR a poruch příjmu potravy. Kurzy pro duly i rodiče Alpha nursing (péče o miminko)

Kontaktní údaje

E-mail: morcinek@vycviky.cz
WWW: www.vycviky.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Morcinek - Majitel

Mobil: +420 608 888 867
E-mail: morcinek@vycviky.cz
Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

ROBERT BAUER

Poskytuji služby znalce v oblasti bezpečnosti práce a v energetice, obor silnoproud. Provádím revize silnoproudých zařízení do 1000 VAC, 1500 VDC v obj. tř. A.