• Detail firmy

Šosvaldová Simona

Základní popis

Jedete za prací do Ústí nad Labem, Trmic a okolí? Nabízím levé ubytování pro firmy i jednotlivce, v klidném a čistém prostředí.

Adresa

Koštov 43
400 02 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69299862

Výrobky, činnosti

Nabízím levé ubytování pro firmy i jednotlivce

Jedete za prací do Ústí nad Labem, Trmic a okolí? Nabízím levé ubytování pro firmy i jednotlivce, v klidném a čistém prostředí.

Kontaktní údaje

E-mail: simonasosvaldova@seznam.cz
WWW: www.ubytovna-trmice.cz

Kontaktní osoba

Simona Šosvaldová - Majitel

Telefon: 603 548 980
E-mail: simonasosvaldova@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.