• Detail firmy

David Macinský

Základní popis

Ručním mytím nabízíme vysoce kvalitní vyčištění vašeho vozu

Adresa

Jiránkova 1136/4
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87487012

Výrobky, činnosti

Mycí centrum

Kontaktní údaje

WWW: pz-myti.cz

Kontaktní osoba

David Macinsky - Majitel

Telefon: +420 220 611 153
Mobil: +420 604 922 212
E-mail: peerzak@gmail.com
Další firmy v oboru

Ievgenii Tkhoriev

Provádíme tónování autoskel a lepení kvalitních fólií s dlouhou životností za nejlepší ceny v Praze - až o 20% nižší než konkurence! S tónováním autoskel máme bohaté zkušenosti, během dvou let našeho působení v Praze jsme zrealizovali více než 500 zakázek. Na tónování autoskel používáme prvotřídní americkou fólii zn. Global, na kterou poskytujeme záruku 13 let.

René Stacho

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v Praze? Zavolejte nám. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Poradíme si s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám! Provozujeme autoservis i pneuservis.

Kamil Roth

Provozujeme autoservis a pneuservis v Újezdu nad Lesy. Zajišťujeme opravy vozidel všech značek. Provádíme výměny autoskel, čištění klimatizace, přípravu na STK, přezutí a vyvážení pneumatik, opravy pneumatik, disků a ráfků. Nabízíme uskladnění a prodej pneumatik a rovněž čištění interierů a exteriérů vozidel.