• Detail firmy

Ing. Petr Hanek

Základní popis

Naše firma se zabývá využitím odpadního tepla, vytápěním, klimatizací,technologií kotelen,vzduchotechnikou. Jako další nabídkou firmy je Pálení na laseru,CNC ohýbání a další dílenské práce.

Adresa

Tovární 205
408 01 Rumburk

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14816687
DIČ:  CZ6510240297

Výrobky, činnosti

zabývá využitím odpadního tepla

Kontaktní údaje

E-mail: t.dudak@ventos.cz
WWW: ventos.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Dudák - Jednatel

Telefon: 737 202 294
E-mail: t.dudak@ventos.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

Trmická energetická strojírna, s.r.o.

Zabýváme se návrhy, realizací a montáží výměníků tepla, výměníkových stanic, zásobníků teplé vody, kondenzátorů výparníků či anuloidů. Výměníky pro tepelná čerpadla. Zajišťujeme i servis a pravidelnou údržbu.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.