• Detail firmy

Petr Zámostný

Základní popis

Montáž a servis elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů.Drátové a bezdrátové systémy od firem DSC, Paradox, Jablotron, Texecom, Rokonet. Napojení na pult centrální ochrany PCO. GSM alarmy.

Adresa

Suchý vršek 2119
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61276898
DIČ:  CZ6706151782

Výrobky, činnosti

Montáž a servis elektronických zabezpečovacích a

kamerových systémů.Drátové a bezdrátové systémy od firem DSC, Paradox, Jablotron, Texecom, Rokonet. Napojení na pult centrální ochrany PCO. GSM alarmy

Kontaktní údaje

E-mail: alarmpeza@seznam.cz
WWW: www.alarmpeza.com

Kontaktní osoba

Petr Zámostný - Majitel

Mobil: +420 602 839 453
E-mail: alarmpeza@seznam.cz
Další firmy v oboru

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.