• Detail firmy

CDP s.r.o.

Základní popis

Dovoz masivních dřevěných podlah z exotických a euroamerických dřevin s garancí nejnižší ceny na trhu a při zachování špičkové kvality a krátkých dodacích lhůt.

Adresa

Nad koupadly 1027/1b
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24823384
DIČ:  CZ24823384

Výrobky, činnosti

Dřevěné podlahy

Dovoz masivních dřevěných podlah z exotických a euroamerických dřevin.

Kontaktní údaje

E-mail: katalogy@cdp-praha.cz
WWW: www.cdp-praha.cz

Kontaktní osoba

Eva Bartošová

Mobil: +420 775 785 980
E-mail: katalogy@cdp-praha.cz

Ing. Veronika Najmanová - Harnolová - Jednatel

Ing. Veronika Harnolová - Jednatel

Mobil: 775 785 980

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.