• Detail firmy

Milan Gabčo

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce - bourací, výkopové, pokládku inženýrských sítí, rekonstrukce, přestavby, nástavby, přístavby, vestavby, průmyslové stavby a stavby rodinných domů zámkové dlažby a jiné práce.

Adresa

Důlní 209
418 01 Bílina

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16383338

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré stavební práce

Provádíme veškeré stavební práce - bourací, výkopové, pokládku inženýrských sítí, rekonstrukce, přestavby, nástavby, přístavby, vestavby, průmyslové s

Kontaktní údaje

E-mail: gabo71@seznam.cz
WWW: www.zppgabco.wbs.cz

Kontaktní osoba

Pavel Gabčo - Jednatel

Telefon: +420 731 622 058
Mobil: +420 739 505 724
E-mail: gabo71@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.