• Detail firmy

Zbyněk Hönig

Základní popis

Stavební činnost, rodinné domy na klíč, rekonstrukce budov, projekční a kompletační činnost (STAVBY OD PROJEKTU PO REALIZACI)

Adresa

Velké Svatoňovice 348
542 35 Velké Svatoňovice

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87684667
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

STAVBY OD PROJEKTU PO REALIZACI

Kontaktní údaje

E-mail: honig.stavby@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Hönig, DiS. - Majitel

Mobil: +420 731 615 818
E-mail: honig.stavby@seznam.cz
Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.