• Detail firmy

Petr Hošek

Základní popis

Dodáváme registrační pokladny, pokladní systémy, počítačky bankovek a mincí, váhy a vážicí systémy a software. Provádíme non-stop servis. Dále prodáváme etiketovací kleště, spotřební materiál, pokladní kotoučky.

Adresa

Husova 87
530 03 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40094952

Výrobky, činnosti

Dodáváme registrační pokladny

Dodáváme registrační pokladny, pokladní systémy, počítačky bankovek a mincí, váhy a vážicí systémy a software. Provádíme non-stop servis.

Kontaktní osoba

Petr Hošek - Jednatel

Telefon: +420 466 260 354
Mobil: +420 608 860 606
E-mail: pokladnyvahy@seznam.cz
WWW: www.pokladnyvahy.cz
Další firmy v oboru

REALEX International, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na dodávky vybavení obchodů včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb, elektronických vah, pokladen, etiketovacích kleští a mnoho dalšího.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.