• Detail firmy

Ing. Lucie Václavková

Základní popis

Zpracování daňových přiznání všech daní(DPH,DZPO,DZFO,majetkové,spotřební),vedení podvojného účet., včetně ročních uzávěrek,mzdové agendy,daňové evidence. Aktivní příprava na zkoušky daňového poradce do Komory daňových poradců.Spolupráce možná ihned.

Adresa

Husova 172/9
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74109855
DIČ:  CZ7762233930

Výrobky, činnosti

Vedení podvojného účet.

mzdové agendy,daňové evidence,zpracování daňových přiznání všech daní.Aktivní příprava na zkoušky daňového poradce do KDPCR.

Kontaktní údaje

E-mail: lvaclavkova@hotmail.com

Kontaktní osoba

Ing. Lucie Václavková - Generální ředitel

Telefon: +420 602 149 513
E-mail: lvaclavkova@hotmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

MEUS s.r.o.

Specializujeme se na zaměstnávání kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků do strojírenského odvětví. Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu a vyšleme na Vámi určené pracoviště.

Mgr. Alžběta Jurtíková

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.