• Detail firmy

Jiří Janků

Základní popis

Servisní firma pro kancelářskou techniku pro kopírovací stroje tiskárny faxy multifunkce psací stroje skartovače. Pronajímáme barevné a černobílé multifunkční kopírky. Dodáváme tonerové kazety,inkoustové náplně,papír a další spotřební materiál.

Adresa

Pražská tř. 2104/55
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73540757
DIČ:  cz6802220546
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servisní firma pro :

kancelářskou techniku pro kopírovací stroje tiskárny faxy multifunkce psací stroje skartovače laminátory tonery inkousty papír média

Kontaktní údaje

Fax: +420 387 965 696
E-mail: diginaut@centrum.cz
WWW: diginaut.cz

Kontaktní osoba

Jiří Janků - Majitel

Mobil: +420 732 184 784
E-mail: diginaut@centrum.cz
Další firmy v oboru

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

TEXPO-CZ s.r.o.

Působíme na trhu již více než 15 let. Mezi naše prioritní zaměření patří prodej spotřebního materiálu pro tisk a kancelář. Zaměřujeme se především na originální a kompatibilní náplně do tiskáren, tonery do kopírek, kancelářské potřeby a prezentační techniku, jako jsou např. tabule, flipcharty, promítací plátna, skartovačky nebo laminátory. Obchodujeme se zákazníky z celé ČR i SR.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.