• Detail firmy

Miloslava Forgačová

Základní popis

Prodejce značek adidas Originals, adidas Performance a Reebok.

Adresa

Panenský Týnec 182
439 05 Panenský Týnec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49124200
DIČ:  CZ6956250664

Výrobky, činnosti

Sportovní obuv a oděvy

Prodejce značek adidas Originals, adidas Performance a Reebok.

Kontaktní údaje

E-mail: info@fdsport.cz
WWW: www.fdsport.cz

Kontaktní osoba

Miloslava Forgačová

Telefon: +420 777 300 256
E-mail: info@fdsport.cz
Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.