• Detail firmy

Daša Svobodová

Základní popis

Poskytuji masáže klasické, lávovými kameny, medové. Očistné a detoxikační zábaly z bahna z mrtvého moře, čokoládové, brusinkové, UCW a PBW, strojovou lymfatickou masáž, magnetoterapii.

Adresa

Pekařská 81/8
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69584982

Výrobky, činnosti

Poskytuji masáže

Poskytuji masáže klasické, lávovými kameny, medové. Očistné a detoxikační zábaly z bahna z mrtvého moře, čokoládové, brusinkové, UCW a PBW, strojovou

Kontaktní údaje

E-mail: dasa.svobodova@email.cz
WWW: masaze-zabaly.cz

Kontaktní osoba

Daša Svobodová - Majitel

Telefon: +420 607 594 904
E-mail: dasa.svobodova@email.cz
Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.