• Detail firmy

KARÁSEK MIROSLAV

Základní popis

Půjčovna lešení - nabízíme trubkové lešení, HAKI lešení, rámové lešení, hliníkové věže pojízdné, pojízdné lešení. Provádíme montáž, demontáž, přesun materiálu a dodávky na klíč.

Adresa

Olomoucká 888/164
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15194094
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Montáže a pronájem hliníkových lešení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 211 683
Mobil: +420 602 734 175

Kontaktní osoba

Miroslav Karásek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

Ing. Simona Malá DaSi - jádrové vrtání a řezání železobetonu

Dříve jsme se specializovali na půjčování nářadí zn. HILTI a postupem času jsme začali provádět i specializované stavební práce, jako je jádrové vrtání a řezání železobetonu. Dále provádíme řezání stěnovou pilou do tloušťky stěny 530 mm. Pro vyříznutí větších betonových konstrukcí se používá lanová pila. Pomocí diamantového lana jsme schopni přeříznout třeba i mostní konstrukci.