• Detail firmy

Pavel Laš

Základní popis

Řemeslo Praha je sdružením podnikatelů, které disponuje erudovanými řemeslníky různých profesí přidružené i hlavní stavební výroby. Malíř pokojů, lakýrník, zedník, podlahář, obkladač, truhlář, sklenář či elektrikář a další, jsou k dispozici.

Adresa

Lomnického 3
144 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48973173

Výrobky, činnosti

Řemeslo Praha je sdružením podnikatelů,

které disponuje erudovanými řemeslníky různých profesí přidružené i hlavní stavební výroby. Malíř pokojů, lakýrník, zedník, podlahář, obkladač,atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 348 779
Mobil: +420 775 564 977
E-mail: info@remeslopraha.eu
WWW: www.remeslopraha.eu

Kontaktní osoba

Pavel Laš - Majitel

E-mail: info@remeslopraha.eu
Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.