• Detail firmy

ChemSpec s.r.o.

Základní popis

ChemSpec sro je mladá a rostoucí firma, která vyrábí biocidy pro trh zdravotnictví a péče o zdraví.Náš produkt má široké spektrum použití. Používá se v různých oblastěch, a může nahradit celou produktovou řadu.

Adresa

Slunečnicová 554
252 42 Osnice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25408348
DIČ:  CZ25408348

Výrobky, činnosti

vyrábí biocidy pro trh zdravotnictví

ChemSpec sro je mladá a rostoucí firma, která vyrábí biocidy pro trh zdravotnictví a péče o zdraví.Náš produkt má široké spektrum použití.

Kontaktní údaje

WWW: www.septaksin.com
WWW: www.hezkydum.com

Kontaktní osoba

Ing Maria Shnayder - Jednatel

Telefon: +420 775 070 011
Další firmy v oboru

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.