• Detail firmy

Jan Kříž

Základní popis

Topenář instalatér Karlovy Vary,montážní práce,drobné opravy a údržba v oboru VODA,TOPENÍ,PLYN.tepelná čerpadla,solární ohřev,podlahové topení,rekonstrukce a opravy systémů zdravotních instalacíHAVARIJNÍ SLUŽBA Karlovy Vary na www.jkinstalater.cz

Adresa

Stará Louka 460/38
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74888048

Výrobky, činnosti

firma JK istalater topení,voda Karlovy Vary,

dodávky vybavení, montážní práce, drobné opravy a údržbu v oboru VODA,TOPENÍ,PLYN. Montáže, rekonstrukce a opravy systémů zdravotních instalací, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: k.vary@email.cz
WWW: www.jkinstalater.cz

Kontaktní osoba

Jan Kříž - Majitel

Telefon: +420 775 999 825
E-mail: k.vary@email.cz
Další firmy v oboru

VOJÁČEK s.r.o.

Zajišťuje veškeré instalatérské práce. Provádíme rovněž servis plynových kotlů a zabýváme se prodejem sanity a dalších výrobků pro oblast voda, topení, plyn. Působíme zejména v Mariánských Lázních a okolí.

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.

Petr Dobiáš HURT - výroba ohřívačů

Jsme výrobcem zásobníků a ohřívačů vody - bojlerů, stojatých i ležatých akumulačních nádrží, elektrických akumulačních ohřívačů vody včetně kombinací. Jsme schopni vyrobit akumulační nádrž i zásobník vody na zakázku dle projektu a potřeb zákazníka. Výrobou pokrýváme celou oblast České republiky.