• Detail firmy

Lukáš Vykopal

Základní popis

Měření hluku, hlukové studie pro provozovny, bary, kavárny a vinárny, dodávky akustických prvků pro hudební kluby a zkušebny, zpracování hlukových auditů

Adresa

Staňkova 218/15
700 30 Ostrava - Výškovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75977389

Výrobky, činnosti

Měření, snižování hluku

Kontaktní údaje

E-mail: astahluk@seznam.cz
WWW: www.astahluk.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Vykopal

Mobil: +420 775 151 670
Mobil: +420 777 082 261
E-mail: astahluk@seznam.cz
Další firmy v oboru

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

ASMAR, a.s.

Poskytujeme služby pro průmyslové podniky a kompletaci investičních celků. Zajišťujeme projektovou dokumentaci ve spolupráci s některou z partnerských organizací, dodávku a montáž, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení a také následný servis.