• Detail firmy

ing. Zuzana Barnatová

Základní popis

Portál CeskeObchody.cz je katalog ověřených internetových obchodů, kamenných obchodů a firem. Snadné vyhledávání pomocí interaktivní mapy. Najdete zde také slevy na nákup v obchodech nebo na využití služeb firem.

Adresa

Jiránkova 2251
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87416000

Výrobky, činnosti

Portál CeskeObchody.

katalog ověřených internetových obchodů, kamenných obchodů a firem. Snadné vyhledávání pomocí interaktivní mapy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ceskeobchody.cz
WWW: www.ceskeobchody.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zuzana Barnatová - Majitel

Telefon: 87 416 000
E-mail: info@ceskeobchody.cz
Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.