• Detail firmy

Marta Krmelová

Základní popis

Firma Wifcom poskytuje bezdrátový internet, výpočetní techniku a reklamní činnost. Mezi naše úspěšné činnosti patří prodej počítačů a další výpočetní technika. Pro naše klienty poskytujeme i reklamní služby a tvorbu webových stránek.

Adresa

Miličín 322
257 86 Miličín

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70046859
DIČ:  CZ7360065768

Výrobky, činnosti

prodej počítačů a další výpočetní technika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 552 804
E-mail: obchod@wifcom.cz
WWW: www.wifcom.cz

Kontaktní osoba

Marta Krmelová - Majitel

Mobil: +420 775 552 801
E-mail: marta.krmelová@wifcom.cz

p. Houžvička

Mobil: +420 775 569 200
Další firmy v oboru

Michal Beneš - spotřební materiál pro tiskárny

Zabýváme se prodejem veškerého spotřebního materiálu do tiskáren. Nabízíme tonery, cartridge, papíry do tiskáren a to od všech značek (HP, Canon, Epson, Samsung atp. Pomůžeme Vám i s opravou PC a prodejem dalších komponentů k PC.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.