• Detail firmy

Michal Kindl

Základní popis

Produkční,umělecká agentura se zaměřením na kompletní realizaci kulturních,společenských a prezentačních akcí. Profesionální tým má bohaté zkušenosti v oblasti hudební produkce,event akcí a PR.realizujeme a technicky zajistíme produkce po celé ČR.

Adresa

Bohutín 97
262 41 Bohutín

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87201658
DIČ:  CZ-87201658

Výrobky, činnosti

realizaci:

kulturních,společenských a prezentačních akcí zajistíme produkce po celé ČR.

Kontaktní údaje

E-mail: novak@vm-art.cz
WWW: vm-art.cz

Kontaktní osoba

Milan Novák

Mobil: +420 603 574 591
E-mail: novak@vm-art.cz
Další firmy v oboru

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.