• Detail firmy

Ing. Aleš Mikulčík

Základní popis

Projektování TZB, inteligentních systémů budov, hromosvodů. Zpracování technické dokumentace. Projektování elektrických a elektropneumatických systémů, rozváděčů a MAR systémů.

Adresa

Pašovice 205
687 56 Pašovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87539322
DIČ:  CZ8209054612

Výrobky, činnosti

Projektování

Projektování TZB, inteligentních systémů budov, hromosvodů. Zpracování technické dokumentace. Projektování elektrických a elektropneumatických systémů

Kontaktní údaje

E-mail: ales.mikulcik@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Mikulčík - Majitel

Telefon: +420 724 943 383
E-mail: ales.mikulcik@centrum.cz
Další firmy v oboru

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.