• Detail firmy

Ing. Petr Řebíček

Základní popis

Specializujeme se na přestavby vozidel na alternativní pohon LPG/CNG. Součástí našich služeb je záruční, pozáruční servis a revize. Provozujeme autoservis a pneuservis, vybavujeme autoservisy a pneuservisy.

Adresa

Kameničky218
539 41 Kameničky

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87719452

Výrobky, činnosti

přestavby vozidel na alternativní pohon LPG/CNG

Kontaktní údaje

E-mail: info@realmodel.eu
WWW: lpg-autocentrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Řebíček - Majitel

Mobil: +420 723 243 579
E-mail: info@realmodel.eu
Další firmy v oboru

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.

Autoservis Božek

Zajišťujeme servis osobních automobilů všech značek do 3,5 tun, přípravu na STK, opravy disků, vyvažování kol a další služby autoservisu. Montujeme tažní zařízení a sklopné zařízení VAPOS. Prodáváme baterie a provádíme jejich údržbu. Věnujeme se rovněž opravám veteránů.

AR Alternatory Rozruszniki s.c. Łukasz Gralicki Krzysztof Szoć

Firemní AR Alternátory Předkrmy sc spolupracuje s mnoha velkoobchody, autoservisů, dílen a dopravních společností a stavebnictví. Máme součástky pro malé automobily nebo velké budovy. Kromě toho naše kancelář je workshop, kde si můžete diagnostikovat nebo opravit v nejbližší době alternátorů a startérů.