• Detail firmy

Radomil Jaroš

Základní popis

NON-STOP *ODTAHY JAROŠ* Vyprošťovací a odtahová služba pro osobní a dodávková vozidla. Působící po ČR a EU. Nabídka pneuservisu, autoservisu a autopůjčovny. www.ODTAHYJAROS.wz.cz

Adresa

Pržno 26
739 11 Pržno

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42014638
DIČ:  cz42014638
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Radomil Jaroš *ODTAHY JAROŠ*

NON-STOP *ODTAHY JAROŠ* Vyprošťovací a odtahová služba pro osobní a dodávková vozidla. Působící po ČR a EU. Nabídka pneu/auto servisu, autopůjčovny.

Kontaktní údaje

E-mail: odtahy.jaros@seznam.cz
WWW: www.ODTAHYJAROS.wz.cz

Kontaktní osoba

Radomil Jaroš - Generální ředitel

Telefon: +420 602 521 288
E-mail: odtahy.jaros@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.