• Detail firmy

Zikum s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti webdesignu, webhostingu, freehostingu a registrace domén. Zabýváme se prodejem webových šablon a SSL certifikátů. Kompletní nabídku zastřešují naše serverová řešení a služby v oblasti IT outsourcingu.

Adresa

Litevská 1174/8
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24797219
DIČ:  CZ24797219
  • Služby

Výrobky, činnosti

Profesionální internetové služby

- webdesign, webhosting, freehosting, SSL certifikáty, webové šablony, templaty, domény, serverhosting, IT outsourcing, správa sítě

Kontaktní údaje

E-mail: info@zikum.cz
WWW: zikum.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jiří Pomazal - Jednatel

Mobil: +420 731 403 827
Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.