• Detail firmy

Miroslav Grygera

Základní popis

Dobry den ve stručnem popisu chci prezentovat moje skušenosti a praxi ve svem oboru a toje tesařstvi. Mam 20 letou praxi v oboru ato jak v zahraniči tak v tuzemsku. Praxe:základy,zakladove desky,schody,stropy,střešni konstrukce,atd.

Adresa

Nezdenice 219
687 32 Nezdenice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70419540

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré tesařské konstrukce.

základy,zakladove desky,schody,stropy,střešni konstrukce,atd.

Kontaktní údaje

E-mail: mgrygera@gmail.com

Kontaktní osoba

Miroslav Grygera - Majitel

Telefon: +420 605 001 991
E-mail: mgrygera@gmail.com
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.