• Detail firmy

Jiří Horký

Základní popis

Naše firma se zabývá čištěním kanalizace a potrubí, průmyslových rozvodů, domovních rozvodů, monitoring, trasování, tryskání stěn, provádění prevence, přečerpávání zatopených prostor a další viz. web, Jiří Horký-ROJET, tel:566615487

Adresa

Pohledec 47
592 31 Nové Město na Moravě

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60674652
DIČ:  CZ5905201786

Výrobky, činnosti

čištěním kanalizace a potrubí, průmyslových rozvod

Kontaktní údaje

Fax: 566 615 487
E-mail: jiri.horky@rojet.cz
WWW: www.rojet.cz

Kontaktní osoba

Jiří Horký - Majitel

Telefon: 566 615 487
E-mail: jiri.horky@rojet.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.