• Detail firmy

Ondřej Kadlec

Základní popis

Vážení zákazníci v našem obchodě se zabýváme pěstováním a prodejem zejména Thují(zerav, tůje) různých tvarů a velikostí, a okrasných a jehličnatých dřevin Thuje nabízíme různé druhy - Smaragd, Brabant, a mnoho dalších.

Adresa

Česká 164
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76340252
Rok založení:  2009
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej Thuji

smaragd, brabant

Kontaktní osoba

Ondřej Kadlec - Majitel

Mobil: +420 775 614 119
E-mail: info@thujeprodej.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Alena Němcová

Provozujeme květinářství a prodáváme řezané a pokojové květiny, svatební kytice, smuteční a suché vazby, dekorace do bytu. Nabízíme možnost rozvozu květin. Navštivte naši prodejnu v Roudnici nad Labem nebo si květiny objednejte online prostřednictvím webového formuláře, emailem či telefonicky. Ukázky naší dosavadní práce naleznete na webových stránkách firmy.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.