• Detail firmy

Daniel Černý

Základní popis

Studio DC DESIGNS nabízí služby spojené s tvorbou a propagací webových stránek, poradenství v oblasti internetového marketingu, designérské a grafické práce, grafické manuály firem, návrhy propagačních materiálů..Vše velmi výhodně díky naší filosofii

Adresa

Husa 4
463 44 Husa

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75317541

Výrobky, činnosti

internetová reklama, webdesign

Kontaktní údaje

E-mail: dcdesigns@email.cz
WWW: www.dcdesigns.czweb.org

Kontaktní osoba

Daniel Černý - Majitel

Telefon: 602 174 568
E-mail: dcdesigns@email.cz
Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.