• Detail firmy

Obchod strategie s.r.o.

Základní popis

Zajistíme Vám: Kompletní provedení klempířských prací. Kompletní tesařské práce. Odbornou montáž střešních oken. Dodávku a pokládku všech druhů krytin.

Adresa

Kateřinice 32
742 58 Kateřinice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28616171
DIČ:  CZ28616171

Výrobky, činnosti

Kompletní provedení klempířských prací.

Kompletní provedení klempířských prací. Kompletní tesařské práce. Odbornou montáž střešních oken. Dodávku a pokládku všech druhů krytin.

Kontaktní údaje

E-mail: obchodstrategie@seznam.cz
WWW: www.stavbaadum.cz

Kontaktní osoba

Jan Csiba - Generální ředitel

Mobil: +420 773 214 304
E-mail: obchodstrategie@seznam.cz
Další firmy v oboru

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.