• Detail firmy

Obchod strategie s.r.o.

Základní popis

Zajistíme Vám: Kompletní provedení klempířských prací. Kompletní tesařské práce. Odbornou montáž střešních oken. Dodávku a pokládku všech druhů krytin.

Adresa

Kateřinice 32
742 58 Kateřinice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28616171
DIČ:  CZ28616171

Výrobky, činnosti

Kompletní provedení klempířských prací.

Kompletní provedení klempířských prací. Kompletní tesařské práce. Odbornou montáž střešních oken. Dodávku a pokládku všech druhů krytin.

Kontaktní údaje

E-mail: obchodstrategie@seznam.cz
WWW: www.stavbaadum.cz

Kontaktní osoba

Jan Csiba - Generální ředitel

Mobil: +420 773 214 304
E-mail: obchodstrategie@seznam.cz
Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.