• Detail firmy

Pavel Matejčík

Základní popis

Veškeré sádrokartonářské práce,včetně dodávky materiálu.Podhledy,příčky,předstěny,půdní vestavby,zateplení minerální izolací,minerální(kazetové) stropy a pod. V tomto oboru máme dlouholetou zkušenost a praxi.

Adresa

Za Beránkem 762
339 01 Klatovy II

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64863093
DIČ:  CZ6802030400

Výrobky, činnosti

Veškeré sádrokartonářské práce

včetně dodávky materiálu.Podhledy,příčky,předstěny,půdní vestavby,zateplení minerální izolací,minerální(kazetové) stropy a pod.

Kontaktní údaje

E-mail: Matej.kt@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Matejčík - Majitel

Telefon: +420 724 158 690
E-mail: Matej.kt@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SÁDROSTAV Pojar a Velek

Specializujeme se na montáž sádrokartonových příček a stropů, montáž kazetových stropů a montáž izolace. Realizujeme rovněž půdní vestavby.

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění