• Detail firmy

Vladimír Zázvorka

Základní popis

Kompletní realizace elektroinstalace.Vnitřní a venkovní osvětlení,Anténní a satelitní rozvody,Topné systémy ovládání-vrata/rolety/žaluzie,EZS, EPS,CCTV,Nouzové osvětlení,Revize elektroinstalací,Projekce elektro Projekce osvětlení a osvě. těles

Adresa

Březno 30
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65647424

Výrobky, činnosti

elektroinstalace

Kontaktní údaje

E-mail: e.zapa@seznam.cz
WWW: ezapa.ic.cz/

Kontaktní osoba

Vladimír Zázvorka

Telefon: 721 573 222
E-mail: e.zapa@seznam.cz
Další firmy v oboru

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.