• Detail firmy

Jiří Hrdlička

Základní popis

Naše firma provádí veškeré podlahářské práce, zejména se zaměřujeme na vinylové podlahoviny, které jsou podle našich zkušeností nejlepší volbou pro svoji odolnost a nepřebernému množství vzhledu.

Adresa

Kpt. Stránského 994/6
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74210891
DIČ:  cz6203140955
  • Služby

Výrobky, činnosti

Veškeré podlahářské práce

- zejména vinylové podlahoviny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 920 900
E-mail: hrdlickapodlahy@gmail.com
WWW: hrdlickapodlahy.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hrdlička - Majitel

Mobil: +420 775 920 902

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.