• Detail firmy

Jaroslav Ceral

Základní popis

Revize manipulační techniky, stavebních strojů, jeřábů a zdvihacích zařízení. Školení obsluh VZV a strojů, jeřábníků a vazačů, lešenářů a práce ve výškách. Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany.

Adresa

Rosice 266
538 34 Rosice

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63577925

Výrobky, činnosti

Revize manipulační techniky

Nabízíme revize manipulační techniky, stavebních strojů, jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádíme školení obsluh VZV,strojů, jeřábníků či vazačů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@revize-skoleni.cz
WWW: www.revize-skoleni.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Ceral - Majitel

Telefon: 606 064 327
E-mail: info@revize-skoleni.cz
Další firmy v oboru

ALYTE, spol. s r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti personalistiky, zprostředkování zaměstnání a vedení účetnictví včetně daňové evidence. Věnujeme se BOZP a PO, poskytujeme odborné poradenství. Jsme zaměřeni zejména na Pardubice, Hradec Králové a okolí.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.

Josef Kupka

Provádíme manipulační práce ve stavebnictví s hmotností do 20 tun. Pronajímáme jeřáby AD 20. Nabízíme montáže ocelových konstrukcí, billboardů a reklamních poutačů a další práce ve výškách s využitím autojeřábu. Působíme v lokalitách východních Čech, zejména Pardubice, Chrudim a Hradec Králové.