• Detail firmy

Jaroslav Plšek

Základní popis

zakázková výroba textilní konfekce

Adresa

Hřibojedy 13
544 56 Hřibojedy

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73973343

Výrobky, činnosti

zakázková výroba textilní konfekce

Kontaktní údaje

E-mail: michaela_z@email.cz
WWW: www.equimoda.cz

Kontaktní osoba

Michaela Zimná - Jednatel

Mobil: +420 605 264 589
E-mail: michaela_z@email.cz

Jaroslav Plšek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy v té nejvyšší kvalitě. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i Vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny.