• Detail firmy

Filip Luňák

Základní popis

Nabízíme montáže domovních rozvodů vody, kanalizace, topení a plynu. Navazující montáže zařizovacích předmětů, boilerů, radiátorů, kotlů a krbových kamen, včetně oprav. Montáže průmyslových rozvodů plynu, vzduchu, páry a kondenzátů.

Adresa

Jungmannova 136
565 01 Choceň

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76595579
DIČ:  8801204027
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže domovních rozvodů vody, kanalizace

Kontaktní údaje

E-mail: lunaf@seznam.cz
WWW: voda-lunak.cz

Kontaktní osoba

Filip Luňák

Mobil: +420 723 913 857

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

AvP Expert s.r.o.

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, terénní úpravy. Výkopy pro vodovodní, plynová a kanalizační potrubí, rýhy pro uložení elektrických kabelů. Zajišťujeme rekonstrukce bytů, domů a staveb. Zabýváme se svařováním TIG, černý nerez a CO.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.