• Detail firmy

Ing. Lucie Gálová

Základní popis

PAL - zaměřeno na účetnictví: Nabízíme kompletní účetní servis. Vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy. Účetní poradenství, rekonstrukci a kontrolu účetnictví + služby v oblasti polygrafie.

Adresa

Na vinobraní 63
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74655281
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní vedení účetnictví

PAL - zaměřeno na účetnictví: Nabízíme kompletní účetní servis. Vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy a další služby.

Kontaktní údaje

E-mail: info@uctozababku.cz
WWW: www.uctozababku.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Lucie Gálová - Majitel

Telefon: 777 681 633
E-mail: info@uctozababku.cz

Petr Vymětal - Obchodní reprezentant

E-mail: info@uctozababku.cz
Další firmy v oboru

Účetnictví Mencáková

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Nabízíme vedení daňové evidence, daňových přiznání, přehledů sociálního a zdravotního pojištění či rekonstrukce účetnictví. Zaměřujeme se hlavně na hlavní město Prahu, Prahu 5 a Prahu 13.

ALFA CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví, daňové evidence, personalistiky a mezd. Poskytujeme odborné účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.