• Detail firmy

Miroslava Báťková

Základní popis

Nabízíme kvalitní a kompletní zpracování veškeré účetní probelmatiky a to jak podvojného účetnictví, daňové evidence a mezd, včetně vyhotovení veškerých povinnách výkazů na vlastních programech. Nabízíme zkušenosti a naprostou spolehlivost.

Adresa

Nebužely 76
277 34 Nebužely

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49647792
DIČ:  CZ6353052321

Výrobky, činnosti

Nabízíme kvalitní a kompletní zpracování veškeré

účetní probelmatiky a to jak podvojného účetnictví, daňové evidence a mezd, včetně vyhotovení veškerých povinnách výkazů na vlastních programech.

Kontaktní údaje

Fax: 315 694 036
E-mail: MBatkova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Báťková - Majitel

Mobil: +420 603 205 503
E-mail: MBatkova@seznam.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Buben

Nabízíme vedení účetnictví, daní a mezd fyzickým i právnickým osobám. Zabýváme se zpracováním DPH a zajišťujeme komunikaci s úřady.

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!