• Detail firmy

Jaroslav Krejsa

Základní popis

Jsme rodinná firma zabývajicí se kovoobráběním. Nabízíme volné kapacity na soustruhu (EMU 250/600, SV 18 RA/1000) frézařské práce, dále lisařské (LENP 40), dále svářečské a zámečnické práce. K dispozici máme i pásovou pilu.

Adresa

Lanšperk 42
562 01 Lanšperk

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11131811
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění

Kontaktní údaje

E-mail: zamkrejsa@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Krejsa - Majitel

Mobil: +420 732 533 856
Mobil: 605 153 596
Další firmy v oboru

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

KYTOS, s.r.o.

Naše společnost se zabývá kovoobráběním, dělením materiálu plazmou a vodním paprskem, svařováním na svařovacích robotech a nově i obráběním na horizontálních frézách. Zajistíme Vám komplexní výkresové dokumentace. Veškeré potřebné informace zjistíte na našich webových stránkách. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte. Budeme se těšit.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.