• Detail firmy

Emanuel Hejcman

Základní popis

Nabízíme kvalitní, kompletní stavební práce od stavebního projektu až po konečné kolaudace za slušnou cenu. Další nabídka: rekonstrukce, klempířské a tesařské práce, sádrokartóny, obklady a dlažba, fasády včetně zateplení, zámková dlažba, atd.

Adresa

Staré Smrkovice 88
508 01 Staré Smrkovice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60925591
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní stavební práce

- od stavebního projektu až po konečné kolaudace za slušnou cenu

Kontaktní údaje

E-mail: hejcmanstavby@seznam.cz

Kontaktní osoba

Eman Hejcman - Majitel

Mobil: +420 603 901 735

Michaela Loutvorová

Mobil: +420 608 060 568
Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.