• Detail firmy

Jan Kupeček

Základní popis

Nabízím přepravu kusového a paletového zboží po celé ČR i státech EU. Stěhování bytů, rodinných domků, firemního zařízení, kanceláří apod. Dopravu Vámi zakoupeného nábytku, vybavení, pevného stavebního materiálu, náhradních dílů a jiné. Více viz web.

Adresa

129
345 01 Mrákov

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87336618

Výrobky, činnosti

Přeprava kusového a paletového zboží

Kontaktní údaje

E-mail: jkdoprava@gmail.com
WWW: jkdoprava.717.cz

Kontaktní osoba

Jan Kupeček - Majitel

Telefon: +420 774 967 497
E-mail: jkdoprava@gmail.com
Další firmy v oboru

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

ZABABA, s.r.o.

Zajišťujeme provoz, opravy a pronájem historických železničních a silničních vozidel. Nabízíme přepravu po všech drahách regionálních i celostátních, které jsou ve vlastnictví České republiky a provozovatelem je Správa železniční dopravní cesty.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.