• Detail firmy

Antonín Hodás

Základní popis

Nabízím nejlevnější zednické práce na Moravě . Prodej materiálů, prodej a montáž plastových oken 5-ti komorový profil brugmann, vyklízecí a uklidové práce. Veškeré stavební práce od a po z. Naše heslo je levně-kvalitně-rychle.

Adresa

Čajkovského 2015/7
734 01 Karviná

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74437348
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nejlevnější zednické práce na Moravě

Kontaktní údaje

E-mail: tondahod@seznam.cz

Kontaktní osoba

Antonín Hodás - Majitel

Mobil: +420 605 585 932
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.