• Detail firmy

Tomáš Kraus

Základní popis

Nabízíme dárkové poukazy na víkendové pobyty v hotelích v Čechách a na Moravě. V naší nabídce najdete víkendové pobyty pro dva, pro jednoho nebo s dětmi. Romantické víkendy, relaxační a wellness víkendy, víkendy na zámku, luxusní víkendy.

Adresa

Francouzská třída 1864/20
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87261421
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dárkové poukazy na víkendové pobyty v hotelích

v Čechách a na Moravě

Kontaktní údaje

E-mail: info@senzavikendy.cz
WWW: www.senzavikendy.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kraus

Mobil: +420 604 945 022
Další firmy v oboru

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.