• Detail firmy

Ivo Pavlík

Základní popis

Prodej-montáž-servis -obložkové zárubně -dveře vchodové,interiérové,protipožární -kování interiérové a bezpečnostní -interiérové roletky látkové,žaluzie vertikal.a horiz. -venkovní žaluzie,rolety -zasklívání lodžií rámovým a bezrámovým systémem

Adresa

Valašská Polanka 34
756 11 Valašská Polanka

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69590125
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej-montáž-servis

Prodej-montáž-servis -obložkové zárubně -dveře vchodové,interiérové,protipožární -kování interiérové a bezpečnostní -interiérové roletky látkové

Kontaktní údaje

Fax: 571 424 095
E-mail: hahdesign@volny.cz

Kontaktní osoba

Ivo Pavlík - Majitel

Telefon: 737 807 443
E-mail: hahdesign@volny.cz
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.