• Detail firmy

Martin Kočovský

Základní popis

Naše přednosti? Profesionální služby. Záruka na projekt. Důraz na spokojeného zákazníka. Nízké a příjemné ceny. Rodinné domy a stavby pro rekreaci - novostavby a rekonstrukce. Nízkoenergetické domy a domy s nízkou spotřebou.

Adresa

Obchodni 677
411 08 Štětí

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76633161
DIČ:  CZ8907282846
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Projektové práce ve stavebnictví

Kontaktní údaje

E-mail: kocovsky@sabrishop.cz
WWW: kocovsky.cz

Kontaktní osoba

Martin Kočovský - Majitel

Mobil: +420 775 278 260
Další firmy v oboru

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.