• Detail firmy

SENZORY CZ, s.r.o.

Základní popis

Dodávky snímačů tlaku, tlakové diference, teploty, průtoku, armatur a hladiny a ukazovacích přístrojů. Zajišťování technického poradenství.

Adresa

Butoves 74
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28324145
DIČ:  CZ28324145
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Dodávky snímačů tlaku

Kontaktní údaje

E-mail: info@senzory.eu
WWW: www.senzory.eu

Kontaktní osoba

Petr Janda - Generální ředitel

Mobil: +420 731 817 382

Mgr. Kateřina Jandová - Jednatel

Další firmy v oboru

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.