• Detail firmy

Barbora Michálková

Základní popis

Prodej prvotřídních moravských a českých vín. Zaměřujeme se především na přívlastková, ale v naší nabídce najdete i řadu vybraných vín jakostních. Nabízíme ověřenou kvalitu za příznivé ceny.

Adresa

Městečko 9
257 01 Městečko

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87423600
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej prvotřídních moravských a českých vín

Kontaktní údaje

E-mail: info@vinonavasstul.cz
WWW: www.vinonavasstul.cz

Kontaktní osoba

Barbora Michálková - Majitel

Mobil: +420 603 946 034
Další firmy v oboru

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.