• Detail firmy

Ing. Petr Aigel

Základní popis

Naše firma nabízí tvorbu, kontrolu a posouzení rozpočtů veškerých stavebních objektů. A to jejich novostaveb, rekonstrukcí, modernizací a oprav. V případě zájmu neváhejte a zkontaktujte nás.

Adresa

Pod Vinohrady 396/17
664 41 Popůvky

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87304996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ttvorba, kontrola a posouzení rozpočtů

veškerých stavebních objektů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 775 550
E-mail: aigel@kalkuroz.cz
WWW: www.kalkuroz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Aigel - Majitel

Mobil: +420 775 768 712
Další firmy v oboru

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.