• Detail firmy

6Hats s.r.o.

Základní popis

Jsme mladá ambiciózní firma zbývající se tvorbou informačních systému přizpůsobených na míru potřebám zákazníka. Zabýváme se rovněž tvorbou webových prezentací, internetových obchodů tzv. e-shopu, případně i větších portálů.

Adresa

Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28503091
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tvorba informačních systému

Kontaktní údaje

WWW: 6hats.cz

Kontaktní osoba

Danuše Froncová - Jednatel

Mobil: +420 602 376 666
Mobil: +420 736 792 487
E-mail: marek.fronc@6hats.cz
Další firmy v oboru

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu